Profesyonel Danışmanlık

Kişiye özel olarak her bir öğrencimizin psiko-sosyal, fiziksel, akademik ve manevi açıdan gelişim göstermeleri için onları takip eden, okul içi paydaşlarla ilişkilerini düzenleyen, onlara ihtiyaç duydukları alanlarda tavsiyeler veren, velilere öğrencileriyle ilgili doğru bilgi akışını sağlayan, okul ile iletişimlerinde köprü vazifesi gören ve onlara öğrencileriyle ilgili tavsiyeler veren profesyonel danışmanlarımız okul ekosistemimizin en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır.

Emanetinize ömür boyu istifade edeceği değerler kazandırmak için gayret içindeyiz.

Profesyonel Danışmanlarımızla Tanışın

Sınıf öğretmenleri, branş öğretmenleri ve rehber öğretmenlerimizin dışında ayrı bir birim olan danışmanlık sistemimizle, eğitimde yeni bir yaklaşım ortaya koymaktayız.

Öğrencilerimizin akademik olarak desteklemenin yanında, okul içi ve dışındaki sosyal yaşantısı, kilo kontrolü, kültürel ve manevi gelişimi gibi birçok konuyu takip edecek olan danışmanlarımız aynı zamanda yönlendirmeler yaparak onlara vizyon kazandırmayı öncelemektedirler. Danışmanlarımız aracılığıyla velilerimize çocuklarıyla ilgili ihtiyaç duydukları alanlarda destek vermekteyiz.

Özetle kişiye özel danışmanlarımız öğrencilerimizin ve velilerimizin okuldaki temsilcileri olarak görev yapmaktadırlar.